Kariyer

Avşar'da Çalışmak

Avşar Hukuk Bürosu, çalışanlarına yüksek önem vermektedir. Özellikle müvekkilerinin hukuki ve ticari ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için, çalışma ortamını en yüksek derecede konforlu ve modern tutmaktadır.

Avşar, çalışanlarının akademik kariyerlerine ve rutin eğitimlerine katkıda bulunmak prensibini benimsemiştir. Bu nedenle sürekli olarak güncel eğitimlere öncelik vermekte ve çalışanlarını çağın gerektirdiği eğitim seviyesine ulaştırmaktadır.

Avşar’da özellikle stajyer avukatların eğitimi de en ileri düzeyde yapılmaktadır. Özellikle yılın belirli dönemlerinde stajyer avukatların yetiştirilmesine katkı sağlamak amacıyla özel iş alımları yapılmaktadır.

Aday Başvuru Süreci

Avşar Hukuk Bürosu, iş alımlarında tüm adaylara eşit şartları sağlamaktadır. Hukuk büromuzun kalitesini korumak ve kendimizi adaylara daha iyi tanıtabilmek adına bir dizi başvuru aşaması uygulanmaktadır.

Yılın belirli dönemlerinde veya ihtiyaç duyulan anlarda iş ilanlarımız web sitemizde ve belirlenen kariyer sitelerinde yayınlanmaktadır. İlk başvurusu alınan adayla insan kaynakları birimimiz tarafından değerlendirilmekte ve adaya bilgi verilmektedir.

Başvuru Formu

CV Ekleyin